کتابخوان الکترونیکی کیندل اوآسیس

Amazon Kindle Oasis

این کتابخوان در دو مدل با حافظه داخلی ۸ و ۳۲ گیگابایت  و در دورنگ طلایی و نقره ای روانه بازار و جایگزین نسل قبل شد. یکی از مهمترین ویژگی ها و در واقع وجه تمایز کیندل اوسیس با سایر مدلهای کتابخوان طراحی ارگونومیک و بسیار زیبای این مدل است. هنگام گرفتن کتابخوان با دست مرکز ثقل گرانش از مچ  به دست منتقل میشود تا کمترین آسیبی به مچ دست وارد نشود. این مدل طراحی به همراه ویژگی چرخش اتوماتیک صفحه نمایش و عمر طولانی باطری این امکان را فراهم میکند که بتوان به راحتی با یک دست و بدون خستگی ساعتها به مطالعه کتاب پرداخت.

طراحی ارگونومیک

کتابخوان الکترونیکی کیندل اوآسیس

waterproof

ضد آب:

یکی دیگر از ویژگی های کتابخوان الکترونیکی کیندل اوآسیس نسل سوم  آمازون مقاومت در برابر رطوبت و آب است. این مدل با دارا بودن استاندارد (IPX8) می تواند در عمق بیش از ۲ متر به مدت بیش از ۶۰ دقیقه در مقابل نفوذ آب مقاومت کند. با ا ین ویژگی میتوانید با خیال راحت در ساحل، استخر و یا وان حمام میتوان از آن استفاده کنید و نگران ریختن نوشیدنی حین مطالعه روی کتابخوان نباشید.

کتابخوان الکترونیکی کیندل اوآسیس ضد آب

www.chapgarpaytakht.com

ویژگی های کیندل اوآسیس جدید:

 کتابخوان الکترونیکی کیندل اوسیس جدید از صفحه نمایش ۷ اینچ با تکنولوژی جوهر الکترونیک و کیفیت ۳۰۰ پیکسل در اینچ برخوردار است. همچنین از بهترین آلیاژ آلومینیوم در ساخت بدنه این مدل استفاده شده است. سنسور تشخیص نور محیط و تنظیم اتوماتیک روشنایی صفحه نمایش، چرخش اتوماتیک صفحه نمایش، پشتیبانی از کتابهای صوتی، وزن و حجم پایین از جمله خصوصیات کیندل اوآسیس هستند. مهمترین و جالبترین وجه تمایز کتابخوان کیندل اوسیس جدید با مدل قدیمی خود، قابلیت تنظیم دما و تنالیته رنگ (Color Temperature) است. این ویژگی به خواننده کمک میکند که رنگ صفحه نمایش را از  رنگ سفید سرد (Cool White) تا گرم کهربایی (Warm Amber) با توجه به نور روز و محیط تغییر دهد. با تطبیق  دمای رنگ و نور صفحه نمایش با محیط پیرامون خود حداکثر لذت را از مطالعه با کتابخوان ببرید. در واقع این ویژگیها این مدل کتابخوان را نسبت به سایر مدلها متمایز میکنند و باعث افزایش قیمت آن میشود.

کتابخوان کیندل اوآسیس در یک نگاه

کتابخوان الکترونیکی کیندل اوآسیس

فهرست

چاپگر پایتخت فروشگاه تخصصی کتابخوان الکترونیکی و قلم نوری رد کردن