قلم نوری

تدریس آنلاین با وکام

تدریس آنلاین و آموزش مجازی 

امروزه با توچه ضرورت تدریس آنلاین یا آموزش مجازی و برگزاری وبینارها، استفاده از سخت اقزار و نرم افزارهای مناسب برای برگزاری هر چه دقیق تر این فعالیت ها بسیار با اهمیت است. یک از سخت افزارهایی که در حال حاضر برای آموزش و تدریس آنلاین بسیار مهم است، قلم و تبلت های گرافیکی و قلم و مانیتورهای طراحی و یا همان اصطلاح متداول قلم نوری است. این ابزار بسیار مفید علاوه بر اینکه دقت کاربران را در نوشتن متن، فرمول و رسم شکل و نمودار افزایش میدهد، سرعت عمل کار را بالاتر میبردد و مدت زمان برگزاری کلاس ها آنلاین را کاهش می دهد.

تدریس آنلاین با محصولات وکام

امروزه برندهای مختلفی از قلم های نوری مانند وکام، پاربلو، هویون، ایکس پی پن …. در دسترس معلمان و دانش آموزان برای خرید و شرکت در کلاس های مجازی وجود دارند. یک از دغدغه های قکری معلمان گرامی انتخاب محصول مناسب برای این کار است. با توجه به نوع فعالیت که بیشتر به صورت تولید محتوا، حاشیه نویسِ و درج متون دستنویس و رسم شکل و نمودار است، استفاده از مدلهای بسیار حرفه ای گرافیکی ضرورتی ندارد ولی خرید و استفاده از یک برند معتبر و محصول مناسب بسیار مهم و ضروری است که در رابطه با این موضوع در مقاله قلم نوری برای تدریس آنلاین به تفصیل توضیحات و راهنمایی های لازم ارائه شده است.

تدریس آنلاین با محصولات وکام

آموزش مجازی با محصولات وکام 

شرکت وکام با توجه شرایط حال حاضر و ضرورت برگزاری کلاسهای آنلاین علاوه بر محصولات سخت افزاری مناسب و بسیار با کیفیت برای تولید محتوا و متن یکسری از مجمعه نرم افزارهای کاربری و سودمند در این زمینه را نیز در اختیاران خریداران محصولات وکام قرار میدهد. شما می‌توانید با خرید هر یک از محصولات زیر مجموعه اینتوس وکام، وان بای وکام و قلم و مانیتور وکام وان  دسترسی رایگان ۳ ماهه به  اپلیکیشن‌های مفیدی که برای آموزش مجازی با محصولات وکام طراحی شده‌اند را داشته باشید. این مجموعه نرم افزارهای کاربردی، برای معلمان و دانش‌آموزان فرصتی را فراهم می‌کنند تا به راحتی در کلاس با یکدیگر همکاری کنند و ایده‌های خود را برای دیگران به اشتراک بگذارند.

آموزش مجازی با محصولات وکام

Collaboardآموزش مجازی با محصولات

با کمک این اپلیکیشن، افراد با ترسیم روی یک صفحه سفید مانند White board، اضافه کردن یادداشت‎های مهم، اسناد، تصاویر، فیلم‌ها و…، در زمان مشخص با یکدیگر به صورت آنلاین مشارکت میکنند. کاربران ایده‌ها، طرح ها، نقشه‌های ذهنی خود و موارد دیگر را در یک صفحه مشترک ایجاد می‌کنند و با یکدیگر در یک زمان واحد به اشتراک میگذارند.

اگر شما قصد دارید یک مقاله را به صورت آنلاین ارائه کنید، یک فیلم با محتوا درست کنید، افراد را راهنمایی یا برای هر یک وظیفه تعریف کنید، هر موضوعی را توضیح دهید یا یک پروژه را طراحی کنید، قطعا این اپلیکیشن‌ برای شما مفید و کاربردی خواهد بود. با این نرم افزار و قلم و تبلت گرافیکی وکام می‌توانید به                              سرعت نتایج تفکرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در یک پروژه با یک گروه همکاری کنید.

آموزش مجازی با محصولات وکام

تماشای ویدئو

بیشتر بدانید

 

تدریس آنلاین با محصولات وکامkami

با این اپلیکیشن شما میتوانید هر آنچه را که بخواهید روی یک صفحه دیجیتالی مانند بوم نقاشی پیاده سازی و تغییر شکل دهید و آنها را به صورت آنلاین با دیگران به اشتراک بگذارید. به طور مشترک در یک زمان کار کنید و با مجموعه‌ای از ابزارهای لازم برای حاشیه نویسی روی متون، تنظیم و تدوین دستنوشته ها که باخرید صفحه و قلم گرافیکی وکام قابل دسترسی است، خلاقیت خود را افزایش دهید.

تدریس آنلاین با محصولات وکام

تماشای ویدئو

بیشتر بدانید

 

تدریس آنلاین با محصولات وکامLimnu

اپلیکیشن محبوب لیمو یک تخته وایت برد دیجیتال را با تمام ویژگی‌ها لازم برای تدریس آنلاین دروسی مانند شیمی، فیزیک و ریاضی را ارائه میکند. معلمان و دانش آموزان نحوه استفاده از آن را به سرعت یاد می گیرند. زیرا بسیار شبیه به یک وایت برد فیزیکی به نظر می‌رسد و در هنگام تدریس آنلاین و آموزش مجازی در بستر اینترنت بسیار سریع و روان است.

تدریس آنلاین با محصولات وکام

تماشای ویدئو

بیشتر بدانید

 

Pear Deckتدریس آنلاین با محصولات وکام

این اپلیکیشن توسط تعدادی از فارغ التحصیلان این حوزه تولید شده است. این نرم افزار امکان برگزاری کلاسهای آنلاین با ابزارهای Google و Microsoft  را برای معلمان آسانتر  می‌کند. و به دانش‌آموزان کمک می‌کند هر روز با معلم و همکلاسی‌ها خود در کلاس آنلاین شرکت کنند و ایده های خود را به اشتراک بگذارند.

تدریس آنلاین و آموزش مجازیتماشای ویدئو

بیشتر بدانید

تدریس آنلاین با محصولات وکام

بازگشت به لیست

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *